5 Řízení klientské korespondence

Pro koho se hodí?

Vytváříte měsíčně desítky tisíc standardizovaných zákaznických dokumentů, e-mailů či SMS pro Vaše zákazníky nebo partnery, kde jako informační zdroj využíváte interní systémy (nabídky, upomínky, vyúčtování, notifikace, marketingové materiály) a hledáte nástroj, který by Vám tento proces zefektivnil a zlevnil?

Jaké oblasti Vám pomůžeme vyřešit

PŘÍPADOVÁ STUDIE

Systém WCM pro správu intranetových stránek

Přečíst případovou studii

Podobné řešení jsme také poskytli PRO

Co Vám nabízíme

  • Robustní a vyspělé technologické řešení od leaderů trhu

  • Profesionální poradenství při změnách komunikační strategie

  • 17leté know how ze stovek projektů po celém světě

  • Lokální podporu a servis 24/7

Vít Svoboda

Jednatel

Pro úspěch jsou třeba všechny profese životního cyklu firmy, nic nezanedbat. Důležité jsou detaily. Detail Vás odliší. Detail vítězí. Osobně se dál řídím pár pravidly: Chceš-li něco udělat, udělej to. Vždy jdi dál a udělej víc. Odlišuj se. Je-li někde fronta, založ si vlastní.

Hlavní výhody a funkce našich řešení

Implementujeme jedny z nejkvalitnějších nástrojů na trhu od společnosti OpenText (dle hodnocení nezávislých konzultačních společností GARTNER a Forrester), které jsou primárně určené pro návrh, správu šablon a automatizovanou hromadnou tvorbu nestrukturovaných i strukturovaných personifikovaných výstupů (Output Management, Customer Communication Management) v papírové a elektronické formě (upomínky, dopisy, výpisy, nabídky…)

Související produkty

Prozkoumejte cestu k digitální transformaci